Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кали_стор Женски Дуксери Трендовски Женски Кошули Со Долги Ракави Паѓаат Врвови Облека Од Екипажот На Екипажот Туника Маици Сива, М

Кали_стор Женски Дуксери Трендовски Женски Кошули Со Долги Ракави Паѓаат Врвови Облека Од Екипажот На Екипажот Туника Маици

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Дневен Печатење Дуксер Долг Пуловер Буква Печатење О Печатење Со Долг Ракав Женска Плетена Јакна Женски Фустанс сезона : Зима и fall. Пол : Жени. Материјал : Полиестер(Вештачка Памучна Твила). Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. 1пц Дуксер Карактеристики : печатени, Кружен врат и Долги ракави, Пуловер,Лабава фитинг, Модна Маица. Оваа туника е најдобра за натпревар хеланки, фармерки, шорцеви, слаби панталони, здолниште за секојдневен и трендовски изглед. Добро за девојче,дами, тинејџери, член на семејството, мајка, мама и пријатели. Прилики : Совршен За секојдневно носење, дома,работа,спорт,забава, одмор и така натаму. Одлични смешни подароци за Годишнина, роденденска забава, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста, денот На Велигден.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.