Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Жените Мода Лабава Долги Ракави V-Вратот Повик Солидна Маица Блуза Блузи

Жените Мода Лабава Долги Ракави V-Вратот Повик Солидна Маица Блуза Блузи

DEN 255.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Ракав : 51см/20.08" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39.37" Ракав : 52см/20.47" Должина : 67см/26.38" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 105см/41.34" РАКАВ : 53cm/20.87" должина : 68cm/26.77" големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 110cm/43.31" ракав : 54cm/21.26" должина : 69cm/27.17" големина : xxl сад : 12 еу : 42 биста : 115 CM/45.28" ракав : 55cm/21.65" ДОЛЖИНА : 70см/27.56" жените мода лабава долги ракави v-вратот повик солидна маица блуза блузи информации за производот : сезона : сите пол : Жени ПОВОД : ОБИЧЕН материјал : тип на памучна шема : цврст стил : обична должина : редовно Вклопување : одговара на дебелината на големината : стандардни карактеристики : 1.Карактеристики : оваа женска кошула со долги ракави има Врат, долги ракави, обична боја, лабаво вклопување, едноставен и секојдневен стил 2.Материјал : овие женски ленени основни маици се изработени од мек ленен материјал, лесен, дише и удобен за носење, идеален за пролетни и летни денови 3.Колекција : можете да изберете помеѓу многу бои. Овие женски летни лабави блузи се совршени со ѓердан, фармерки, гами, палто или сандали 4.Повод : овој женски елегантен обичен лежерен лабав врв погоден за разни прилики слободно време, дом, плажа, работа, одмор, запознавање, улица Или секојдневно носење пакетот вклучува : 1 Еез Женска Блуза ГОЛЕМИНА Американска БИСТА На ЕУ Должина На Ракавот Л 8 38 105см/41.34" 53см/20.87" 68см/26.77" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 105см/41.34" ракав : 53см/20.87" должина : 68см/26.77" € натпревар€ : женските основни врвови се спарени со фармерки, тексас ШОРЦЕВИ и Хеланки,НЕКОЛКУ УБАВИ Додатоци, Чанти За Рамо и слатки капи за да поминат убав и секојдневен одмор. `+Прилики : ова е совршен летен секојдневен врв што може да се носи како секојдневно носење, погоден за активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики. Овие врвови со ракави со возбуда може да се дадат и како подарок на пријателите и семејството. Перење : машинско перење или рачно Перење /Сушење На Линија /Не Избелувајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.