Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Подарок За Дозвола За Жени Јохомеен Блузи Жени Печатење Неправилни Три четвртини Ракав Кардиган Со Џеб Јакна Светло Сина

Подарок За Дозвола За Жени Јохомеен Блузи Жени Печатење Неправилни Три четвртини Ракав Кардиган Со Џеб Јакна Светло Сина

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Принт Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави Со Џебна Јакна Женски Принт Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави Со Џебна Јакна ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/43.31"41cm/16.14"43cm/16.93"85cm/33.46"M114cm/44.88"42cm/16.54"44cm/17.32"86cm/33.86"L120cm/47.24"43.5 cm/17.13"45cm/17.72"87cm/34.25"XL126cm/49.61"45cm/17.72"46cm/18.11"88cm/34.65"XXL132cm/51.97"46.5 cm/18.31"47cm/18.50"89cm/35.04"XXXL138cm/54.33"48cm/18.90"48cm/18.90"90cm/35.43"XXXXL144cm/56.69"49.5 cm/19.49"49cm/19.29"91cm/35.83"XXXXXL150cm/59.06"51cm/20.08"50cm/19.69"92cm/36.22"?Материјал : Меките ткаенини што дишат, удобни и погодни за кожата ви носат добро искуство со носење. Нека поминете пријатен ден во поудобно опкружување. Големината Е Кинеска големина, а не големина на амазон. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини на сликата за да изберете. ?Погодна Пригода : тоа е едноставен, но никогаш застарен стил врвови за било која возраст. Можете да го облечете со пар високи потпетици, светли обетки, нараквици и ѓердани и капа и очила за сонце како украс доколку е потребно. Тоа ќе ви даде висок изглед, ќе им даде на луѓето чувство на благородни temperament.It е модерен со уникатен дизајн на деколте, нов дизајн на ракави и дизајн на атмосферски принт. Можете да го совпаднете за секојдневен/ забава/шопинг/надвор/плажа/патување/одмор и така натаму.Жените Врвови затворање. ?Натпревар : кардиганите за жени се совршени со фармерки, шорцеви, хеланки, спортски панталони и здолништа. Мода за спарување со очила за сонце, појас или ѓердан. Додадете во вашата листа на желби, ние ќе ажурираме нова боја во секое време. Покажете ја вашата уникатна убавина. молња се занимава за премиерот ден 2023 поставата. ?Лесен и дише : Изработен од висококвалитетни материјали, овој кардиган е и лесен и дише, ве одржува ладни и удобни дури и во најжешките денови. Неговата мека и течна ткаенина благодатно се завесува над вашето тело, создавајќи нерестриктивно и опуштено вклопување. ?Измијте ја : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете препорачано.Секое прашање ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа (Освен за време на викендите).?.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.