Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Џемпери За Жени Трендовски Кардиган Блок Во Боја Обвиткан Кимоно Кардиган Со Долги Ракави Кардиган Плетена Јакна Џемпер

Џемпери За Жени Трендовски Кардиган Блок Во Боја Обвиткан Кимоно Кардиган Со Долги Ракави Кардиган Плетена Јакна Џемпер

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сезона : Fall, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Компјутер Женски Џемпер Долг Копче до Кардигани За Жени Кадифен Капут За Жени Џемпер Палта За Жени мал Змеј џемпери Табела : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 224см/88.19" Должина : 52см/20.47"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 228см/89.76" Должина : 53см/20.87"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 232см/91.34" Должина : 54.5 см/21.46"Големина : ХЛ САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 236СМ/92.91" должина : 56см/22.05" рамно мерење, Средно ИСТЕГНУВАЊЕ, Ве МОЛИМЕ Внимателно ПРОВЕРЕТЕ ја Табелата со лева големина пред да ја купите. Среќен Шопинг. Карактеристики : Долги Ракави, Едноставен Дизајн, Отворен Преден Дел, Џебови, Привлечни Бои, Отворен Преден Дел, V-Врат, Долги Ракави, Блокирање На Бои, Покажете Го Вашиот Стил, Зачудувачко Вклопување и Должина, Модерен Женски Есенски/Зимски Кардиган Џемпер Со Долги Ракави Шарени Јакна. Спарете Се Со Забавни Спортски Чевли, Шорцеви и Графичка Маичка За Забавен Секојдневен Изглед Или Спарете Со Фармерки за Целокупниот Изглед, Фармерки Или Хеланки и Потпетици/чизми за Да Бидете Топли и Стилски Во Постудените Денови. Дневна Нега : Миење Раце / Интензивно Перење, Закачете Суво . На Ниска Температура. Прилика : Aut И Зима, Клуб, Забава, Училиште, Работа, Патување, Ноќно Излегување, Одмор, Секојдневно Носење Итн. За Училиште, Одмор, Шопинг, Секојдневно Носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.