Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Летни Туники Врвови Со Кратки Ракави Тркалезно Деколте Маица Пуловер Женски БЛУЗИ 2XL

Женски Летни Туники Врвови Со Кратки Ракави Тркалезно Деколте Маица Пуловер Женски БЛУЗИ 2XL

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа ткаенина за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестерски Стил : Мода,Секојдневен. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип На Јака : Тркалезно Деколте. - Сезона : Лето. - Пол : Женски, Жени. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 12279 маици : S BBust : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80" Големина : M BBust : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65см/25,59" големина : л ббуст : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 18,5 см/7,28" должина : 67см/26,38" големина : xl Bbust : 108см/42,52" рамо : 47см/18,50" ракав : 19см/7,48" должина : 69см/27,17" големина : xxl bbust : 114см/44,88" рамо : 48см/18,90" ракав : 19,5 см/7,68" должина : 71см/27,95" големина : Xxxl BBust : 118см/50,39" рамо : 49см/19,29" Ракав : 20см/7,87" должина : 73см/28.74" материјал : изработен од полиестер. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневен, одмор, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работа, основна,плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Тркалезно Деколте,Пуловер, Краток Ракав. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. Целосно покажувајќи ја вашата форма. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја. препорачано миење раце. машина за перење. КАРАКТЕРИСТИКИ : Женска блуза; женски блузи; женски блузи и блузи; блузи за жени; блузи за жени облечени секојдневно; женски блузи; женски блузи и блузи облечени; о вратот краток ракав врвот боја блок шарени о-вратот блуза - темно сива; панза светло о-вратот копче надолу кошула; краток ракав врвот; жени краток ракав кошули; краток ракав блузи; краток ракав врвови за жени; женска кошула со кратки Ракави; женски врвови со кратки ракави; женски врвови со кратки ракави; жени со кратки ракави; краток ракав; кратки ракави за жени; маици со кратки ракави за жени; блузи со кратки ракави за жени; лесна и мека ткаенина,дизајнирана за сечење за да изгледате витко и доволно долго за да ги скриете стомакот и колковите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.