Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Апепал Женско Лето Плисирано Копче Краток Ракав Маица Лето V-Вратот Печатени Повик Врвот Црна С

Апепал Женско Лето Плисирано Копче Краток Ракав Маица Лето V-Вратот Печатени Повик Врвот Црна С

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Детали за производот. Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!. Квалитетот е прва и најдобра услуга. Клиентите се сите наши пријатели. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!. Внимание!!! Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. . Стил : Блузи,Маица. Должина : Кратка Должина На Ракавот. Боја : Црна, Зелена,Бела,Повеќебојна, итн. Големина : S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL . Фит : Лабаво Вклопување. Материјал : Полиестер,Спандекс,Памук,Лен. Тема : Секојдневно, Секојдневно. Почитуван Клиент, Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Табела со големина : 1см=0,39 инчи. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Вклучен Пакет : . 1 х Женски Врв (Не Вклучува Други Додатоци). Забелешки : . 1.Ве молиме Дозволете 2-5 См Разлика Поради Рачно Мерење. 2.Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистински Објект Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме За Вашето Разбирање. 3.Одржување на облека : Нежно миење раце или машинско перење на ниска температура, хемиско чистење, не белење и сушење. Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста : 102см/40.16" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 18см/7.09" Должина : 68см/26.77" . Големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 45,5 см/17,91 "Ракав : 18,5 см/7,28" Должина : 69см/27,17" . Големина : L Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 47cm/18.50 " Ракав : 19cm/7.48" Должина : 70cm/27.56" . Големина : XL Биста : 120cm/47.24" Рамо : 48.5 cm/19.09 "Ракав : 19.5 cm/7.68 "Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL Биста : 126cm/49.61 "Рамо : 50cm/19.69 " Ракав : 20cm/7.87" Должина : 72cm/28.35" . Големина : XXXL Биста : 132cm/51.97 "Рамо : 51.5 cm/20.28 " Ракав : 20.5 cm/8.07" Должина : 73cm/28.74" . Големина : XXXXL Биста : 138cm/54.33" Рамо : 53cm/20.87 "Ракав : 21cm/8.27" Должина : 74cm/29.13 " Лесно се совпаѓа : можете слободно да се совпаѓате со него. Овие врвови можат совршено да се совпаднат со панталони, шорцеви и високи потпетици, јакни, сандали итн., уникатен стил, ве прават убави, стилски, секси, елегантни. Мека, лесна и удобна. Таа има добра еластичност, не е лесно деформирана и не е лесно да исчезнат. Елегантна Женска Кошула За Печатење Обична Кошула Со Големи Димензии Мода Блуза Со Кошули Со Кратки ракави Со Кратки ракави. Жени Цветни Печатени Копче V-Вратот Неправилни Полите Плус Големина Врвови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.