Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Powerstop EBR854XPR PSBEBR854XPR ЕВОЛУЦИЈА ДУПЧАТ & ДУПЧИЊА РОТОРИ

Powerstop EBR854XPR PSBEBR854XPR ЕВОЛУЦИЈА ДУПЧАТ & ДУПЧИЊА РОТОРИ

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Powerstop ЕВОЛУЦИЈА ДУПЧАТ & ДУПЧИЊА РОТОРИ Моќ Запре дупчат и дупчиња ротори ви даде предностите на двете дупчат дупки за ладење и слотови да избришете гас и прашина. Роторите за Напојување ги користат само најдобрите празни места и имаат одлеаноци Од Г3000 од најдобрите леарници. Сите дупчат и дупчиња ротори (освен за центар роторот собранија) се сребрени цинк позлатени да се спротивстави на ' рѓа. Дизајнот со дупчење и дупчиња е нашиот најпопуларен ротор за изведба за апликации за улични и дневни патеки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.