Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нурисон Живот Стилови Ткаени Боемски Жолти 12 20 Фрли Перница

Нурисон Живот Стилови Ткаени Боемски Жолти 12 20 Фрли Перница

DEN 823.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Прекрасен спектар на егзотични перници, пуфки, ќебиња и килими за да одговараат на различни начини на живот. Вклучувајќи паметни весели дизајни на природна ткаенина од јута, забавни и фанки меѓународни изрази, смели цветни и апстрактни дезени и софистицирани текстурирани мотиви. Бохо фрли перница додава текстура и топлина на вашиот кауч или стол. Рачно изработена памучна покривка. Вклучува пријатна полиестерска влошка. Затворање на патент за лесно отстранување на вметнување. Перница мерки 12-во. х 20-ин.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.