Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Графичка маица за кратки ракави на девојчињата Париз Ајфел кула

Графичка маица за кратки ракави на девојчињата Париз Ајфел кула

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Чувајте ја вашата мала мода на модата на целиот ден во графичката маичка на оваа девојка. Оваа маица е изработена од мека ткаенина од памук-мешавина од маичка и има графичка печатена со шик фолија од предната страна со иконата Ајфелова кула, шарена цветна шема и "Здраво Париз " за космополитска вибрација. Завршувањето на Tee со кратки ракави се деколте со ребреста екипа и внатрешно без ознака за мазно чувство на нејзината кожа. Оваа симпатична маица е одличен додаток на нејзината обична гардероба за топло време. Girls Hello Париз Ајфелова кула со кратки ракави на екипажот на вратот графичка маица : 50% памук, 50% полиестер. Маица . Измислица со мека маичка. Искра графичка однапред со Ајфеловата кула, цветна шема и „Здраво Париз“. Кратки ракави. Деколте на екипажот со ребра. Внатрешно означување. Директно полите. Достапно во Ултра Пинк. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не печатење/мотив со железо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.