Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уорка Топ Блуза Популарен Одмор Лето Мода Топи Краток Ракав Блуза Обичен Штанд Јака Машка Маица Црвена

Уорка Топ Блуза Популарен Одмор Лето Мода Топи Краток Ракав Блуза Обичен Штанд Јака Машка Маица Црвена

DEN 287.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Уорча Топ Блуза Популарен Одмор Лето Мода Топи Краток Ракав Блуза Обичен Штанд Јака Машка Маица Црвенокомфорна и разноврсна учтивост На Уорка. Оваа Машка Поплин Кошула е изработена во лесна ткаенина од памучна мешавина со голема еластичност за кога се движите наоколу. Оваа машка кошула со кратки ракави е совршена за денови без работа слоевит над графика. маичка или закопчана за убав изглед кога ќе се упатите во канцеларијата. Исклучиво на . Материјал : 97% Памук/3% Спандекс Нега : машина за перење Земја На Потекло : Увезено Вклопување : Класична Јака : Затворање на јака со копчиња : Ракави за затворање На Предното копче : Кратки Џебови : Отворен Џеб На градите Карактеристики : Лесен и удобен за носење; голема еластичност; издржлив и силен; отпорен на потење. Основни вредности на Uorcsa : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Насоки Ткаенина Нега Инструкции Машина За Миење Ладно Одделно Нежен Циклус Само Не-Хлор Белило Ако Е Потребно Падне Сува Ниска Отстрани Веднаш Ладно Железо Ако Е Потребно. Машка Кошула Дополнителни Спецификации : Бои : Red Size : XXLSeason : Aut,Зимски Пол : Менокација : Секојдневен Материјал : 60% Памук,40% Тип На Ленена Шема : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : Долга Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување или Линиски Сув Пакет : 1 Парчиња Машки Врвови. Пребарување клучни зборови : машка работна кошула машки кошули 1776 кошули за мажи машки фустан кошула црна розова машка кошула биди љубезна кошула машки цветен фустан кошула маица топка лилјак свети патис ден кошули за мажи машки фустан кошули џируши машки фустан кошула тенок фит пол откриваат кошули машка кошула останува машка слонова коска фустан кошула машка бела поло кошула.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.