Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Јога Никне Бебе Момче Памук Бандана Лигавчиња и Чорапи 5пк, Стрели, Една Големина

Јога Никне Бебе Момче Памук Бандана Лигавчиња и Чорапи 5пк, Стрели, Една Големина

DEN 175.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Јога Никне лигавчиња и чорапи во собата се симпатична додаток во собата за модерен појавување на лигавчиња и чорапи. Секој сет содржи лигавчиња и чорапи направени со координирачки забавни, стилски отпечатоци. Нашиот комплет додатоци е одличен подарок за туширање за бебиња. Јога Никне Бебе Момче Памук Бандана Лигавчиња и чорапи 5pk, Ајкулата е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува три лигавчиња и два пара чорапи. Лигавче направено со 100% памук и чорапи направени со памук, најлон и спандекс. Лигавче направено со повеќеслојна, нежна ткаенина за апсорпција на лигави и истури; лентите за глава се удобни, пријатни и ќе ја одржат да изгледа стилски и убаво. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.