Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Iceburg Nunu Bib Тешка изолирана скијачка скијачка коска

Iceburg Nunu Bib Тешка изолирана скијачка скијачка коска

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој изолиран снежен биб од Iceburg го задржува покриен и топол за снежно време. Одликувајќи се со ленти за истегнување на рамото и еластична половината, овие снежни пантолони ќе го задржат удобен кога ги погодувате падините или ќе изградите снежен човек. Прилагодливи и ленти за истегнување на рамото. Еластична половината; Затворање на преден патент. Поштенски џеб од страна; Размавнете го џебот со затворање на останување. Еластично полите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.