Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Засекогаш јас девојки печатени пукнати џочо џемпери со склопување, големини со 4-12

Засекогаш јас девојки печатени пукнати џочо џемпери со склопување, големини со 4-12

DEN 266.40
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Едно и готово значи повеќе време за забава! Таа е поставена во секунди со џемчкото џемче на Gaucho на Forever Me, во кој има разигран печатење и стилски преден фронт. Скрушка за појавување го комплетира нејзиниот изглед! Тркалезен врат. Тенки ленти. Повлечете стајлинг. Смешен фронт; печатење на сите. Вклучува појавување на Scrunchie. 67% полиестер/33% рајон. Машина за перење. Увезени. Замачкан гаучо скок за девојки од засекогаш мене.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.