Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Девојки од слободен стил Девојки со долги ракави четкани графички маици, 2-пакувања, со маска, големини 4-12

Девојки од слободен стил Девојки со долги ракави четкани графички маици, 2-пакувања, со маска, големини 4-12

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вашата девојка ќе ги сака овие револуции во слободен стил, долги ракави, четкани графички маици! Одликувајќи се со 2 пакувања маици, најтешкиот дел ќе биде изборот кој да го носи прво! Девојки од слободен стил Девојки со долги ракави со четкани графички маици, 2-пакувања, големини 4-12. Маици, 2-пакет. 92% полиестер; 8% спандекс. Упатства за нега на ткаенини : Машинско миење ладно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.