Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Маица за момче со кратки ракави за кратки ракави

Маица за момче со кратки ракави за кратки ракави

DEN 475.36
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за модата пролет/лето со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентин жени, момчето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.