Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Коаезне Женска Породилна Неправилна Маичка Со Полите Обична Кратка Ракава Вратот На Екипажот Основна Негувана Маица Врвот За Доење

Коаезне Женска Породилна Неправилна Маичка Со Полите Обична Кратка Ракава Вратот На Екипажот Основна Негувана Маица Врвот За

DEN 271.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : вратот на екипажот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1 ЕЕЗ топматеријални Бебешки Кошули За Бебиња Табела Со Големина на Породилна Кошула : . Големина : С Биста : 95см/37.40" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 19см/7.48" Должина : 68см/26.77"Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 19см/7.48" Должина : 70см/27.56"Големина : Л Биста : 105см/41.34" рамо : 39см/15.35" ракав : 20см/7.87" должина : 72см/28.35"големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 40см/15.75" ракав : 20см/7.87" должина : 74см/29.13"големина : ххл Биста : 115см/45.28" рамо : 41см/16.14" ракав : 21см/8.27" должина : 76см/29.92" блуза за жени блузи со долги ракави, Секојдневни, Спортски, паѓаат и изгледаат одлично со фармерки или хеланки, Погодни за сите прилики,секојдневни секојдневни,работни,Патувања Итн. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна. Внимание, Ве Молам !!! Бидејќи Занаетот За Сечење, Позицијата На Моделот На Облека ќе Биде Случајна !!!. Врвот На Вратот На Екипажот Има Странични Поделби На Половината, Пространа И Модерна Класика Погодна За Повеќето Дами. Хеланки од 60-тите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.