Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лангвик Женски Маици Со Кратки Ракави Лабава Секојдневна Маичка На Екипажот

Лангвик Женски Маици Со Кратки Ракави Лабава Секојдневна Маичка На Екипажот

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Материјал : 95%Памук, 5%Спандекс, Мек и Удобен. Карактеристики : Класични маици со кружен врат со кратки ракави, шарени дезени на ракавите, секојдневни лабави врвови од туника. Тоа е Растегливо, лесно и удобно за носење во лето. Натпревар : Спарете го со Вашите Омилени Хеланки, Тексас Фармерки, Слаби панталони. Повод : Костум За Девојки, Жени при излегување, забава, работа, состанување, дури и совршен како облека за спиење. Совршен за секојдневно носење. Екипажот Маичка. женска маица. краток ракав.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.