Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Блузи И Маици Редовно Мало Истегнување Обичен Обичен В Врат Прашливи Розови Маици

Женски Блузи И Маици Редовно Мало Истегнување Обичен Обичен В Врат Прашливи Розови Маици

DEN 351.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Обичен Обичен V вратот Нула Долг Ракав Правливи Розови Женски Маици XS (2) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Правливи Розови Обични Обични Женски Маици Женски Блузи, Блузи И Маици За Жени Маици Големина И Вклопување(инч)Должина На ракавот Во сад Должина На Бистата На Манжетната На Рамената 2 XS 22.1 38.6 17.5 9.1 22.2 4 S 22.4 40.2 18.1 9.4 22.6 6 M 22.8 41.7 18.7 9.8 23 8/10 L 23.1 44.1 19.6 10.4 23.6 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина Пред Да Нарачате. Правлива Розова Обична Обична V вратот Нула Долги Ракави Женски Маици XS (2). Редовни Обични Женски Маици Со Долг Ракав мало Истегнување Прашина РОЗОВА XS_USA големина (2). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Прашина Розова. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Деколте : V вратот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Ракав : Обичен Ракав. Должина : Редовно. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Мало Истегнување. Материјал : Ткаенина. Состав : 4% Еластан. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.