Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Орегон Бивер Држава Женски Симбол Женски Графички Маици Маици Бриско Брендови

Орегон Бивер Држава Женски Симбол Женски Графички Маици Маици Бриско Брендови

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

SKU : 30 S312 OR_C2-5000-IRGR-3 XSay здраво на вашата нова омилена мека и удобна маица, Од Брендовите На Бриско! Оваа маичка има удобно вклопување и е дизајнирана да трае. Оваа маичка ќе биде во тешка ротација во вашата гардероба! Оваа маичка во класичен стил е направена со памук за дишење и издржливост. Ве молиме имајте предвид дека некои бои се мешавина од памучен полиестер. Погледнете ги деталите за облеката за повеќе информации. Избраната печатена графика со квалитет Во Орегон е стилска и забавна. Добро ќе се спари со многу од главните предмети во вашиот плакар, во текот на целата година! Додадете трендовски забава на вашите секојдневни облеки со оваа гардероба од суштинско значење. Има беспрекорна јака за вратот на екипажот со двојна игла и тубуларно вклопување за минимален вртежен момент, така што ја одржува својата форма абење по абење и миење после миење. Тоа е совршен додаток на вашата графичка колекција на маици! Сите кошули На Брендовите Бриско се професионално отпечатени во САД користејќи современа технологија.Клучни Карактеристики : Големина 3 X Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 28 ""х 33"". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте. Нашите графички дизајни прават уникатни подароци за секој празник и пригода. Ве молиме погледнете ги сликите за повеќе детали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.