Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
уублик Женски Тенок-Фит Резервоар Лето Основни Ками Кошули тренингот

уублик Женски Тенок-Фит Резервоар Лето Основни Ками Кошули тренингот

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Мода V - Вратот Слободно Време Елек За Печатење Без Ракавикарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Fall,Зимски Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на ракавот : должина На Фустанот Без Ракави : Сликата Покажува : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Еез Големина На Женска Блуза. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина Xx-Големи 12 16 42 126cm/49.61 "77cm/30.31" Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126см/49.61 "Должина : 77см/30.31" Мека, еластична, лесна и удобна плетена ребреста ткаенина. Резервоар без ракави и дизајн на вратот со низок крој, ребрести плетени и основен секојдневен стил ками врв. Основниот резервоар може да се носи за поставување или само носење сам, усогласен со комбинезони, спортски панталони, фармерки, спортски фустан, здолништа за нова летна облека. Слатки резервоари без Ракави совршени за јога, тренинг, спорт, вежбање, атлетика, фитнес, теретана, танц, трчање, клуб, забава, активности на отворено или секојдневна секојдневна употреба. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Должина : 69см/27.17" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Должина : 71см/27.95" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Должина : 73см/28.74" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118см/46.46 "Должина : 75см/29.53" Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126см/49.61 "Должина : 77см/30.31".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.