Сјај Налепници Вредност Пакет-Слатка Бебе Момче

Сјај Налепници Вредност Пакет-Слатка Бебе Момче

DEN 143.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сјај Налепници Вредност Пакет-Слатка Бебе Момче Мене & Моите Големи Идеи-Сјајот Налепници Вредност Пакет : Слатка Бебе Момче. Совршен за картички, бележници и други проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи над 100 налепници на пет листови со димензии помеѓу 4, 875х7 инчи и 4, 875х8, 5 инчи. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.