Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Наслов Геотип Винил Букви, Хелветица, 2

Наслов Геотип Винил Букви, Хелветица, 2

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Наслов/Геотип Винил Букви, Хелветица, 2", Црни Големи Букви Создадете свои сопствени пораки! Овие винилни букви се одлични за етикетирање и идентификација и во затворени простории и надвор. Лесни за употреба, тие се одлични за графички уметности, канцелариска или домашна употреба; постојаното лепило работи добро на различни површини како што се табли за постери, знаци, прозорци или возила. Професионален квалитет, Голема вредност, 9 "х 12".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.