Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Трејкник Налепница За Автомобил Крварење Налепница За Автомобил Плашлива Налепница За Отпечатоци Од Рачен Отпечаток За Ноќта На Вештерките Лесна За Примена Налеп

Трејкник Налепница За Автомобил Крварење Налепница За Автомобил Плашлива Налепница За Отпечатоци Од Рачен Отпечаток За Ноќта

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Име на ставка : Налепница Материјал : Пвц Карактеристики : Хорор Дизајн На Отпечатоци, Самолеплив, Водоотпорен Детал : Л : 35см/13,78", В : 25см/9,84 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Налепница оваа налепница за автомобил е изработена од пвц материјал, осигурувајќи дека е тенка, издржлива и отпорна на пукнатини. Моделот на налепница за автомобил со крварење додава кул и уникатен допир на вашиот автомобил, што го прави да се истакнува. Може да се користи како забавна декорација за Ноќта на Вештерките или како секојдневен украс за вашето возило. Лепилото на грбот овозможува лесно нанесување кора и стап, но се препорачува да не се нанесува кога автомобилот е жежок за подобри резултати. Исто така, се препорачува да не се мие автомобилот во рамките на у. Детали За Големината : должината на овој производ е 35 см, а ширината е 25 см.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.