Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фанматс, 3д Налепница На Универзитетот Бејлор

Фанматс, 3д Налепница На Универзитетот Бејлор

DEN 191.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Бејлор Универзитетот 3Д Декал 5 х 6.25 - "БУ" Логото. Истакнете ја вашата тимска посветеност со динамичниот изглед НА 3д Налепницата. Оваа рамна налепница е засенчена за да изгледа тродимензионално. Секоја налепница доаѓа со 1 лого на тимот и сигурно ќе ги сврти главите на задната врата, на патот или дома. 1 вистинска боја налепница со динамичен 3д дизајн. УВ отпорен за извонредна издржливост. Умре-сече, премиум винил материјал. Лесно се нанесува и отстранува без оштетување на вашата површина. Официјално Лиценциран. Околу 5 х 6.25.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.