Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Панини Нба Налепници И Албум Комбо Дисплеј

Панини Нба Налепници И Албум Комбо Дисплеј

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

2014/15 Панини Нба Налепници И Албум Комбо Дисплеј новата Колекција Налепници Панини Нба 2014 е натоварена со забава за обожавателите! На задната страна на секоја налепница е бројот што ќе ви каже каде оди во вашиот албум. Натерајте ги вашите пријатели да собираат и да се тркаат за да видат кој прв може да го пополни нивниот албум! Комплетен сет ќе вклучува играчи ажурирани кои ги сменија тимовите до јули и новиот Нацрт Избира! Вкупно 360 Налепници Во колекцијата 2014 7 случајни налепници по пакување. 266 Сјајни Налепници 64 Налепници Од Фолија 30 Холографски Тимски Сјајни Налепници Секој дисплеј доаѓа со 20 албуми и 100 пакувања. Ова е совршен дисплеј за почеток во продавница. Секоја компонента може да се купи одделно и да го пополни екранот како што налага продажбата. Секој дисплеј е шарен и помага да се продаде собирање. На екранот ќе седат на шалтер полица или може да биде врзан да се откажам на слот ѕид. Обично албумот продаден од еден од овие дисплеи доведува до просек од 19 пакети продадени на потрошувач во текот на животот на серијата. Значи, полнењето на екранот со пакувања ќе биде важно!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.