Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Eyикмарн Жени Бохо Фустан Без Ракави Печатење Лето Лабава Шпагети Ремен Партија Фустан За Коктел Плажа Улична Облека

Eyикмарн Жени Бохо Фустан Без Ракави Печатење Лето Лабава Шпагети Ремен Партија Фустан За Коктел Плажа Улична Облека

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Бохо Фустан Без Ракави Печатење Лето Лабава Шпагети Ремен Партија Фустан За Коктел Плажа Улична Облека. Карактеристики. Печатење, бохо стил, без ракави, ремени за шпагети, набразден раб, летен фустан за жени, дизајн до глуждот ги прави нозете потенки и прави да изгледате потенок. Погоден за лето, свадба, клуб, секојдневна, роденденска забава, одмор, плажа, одмор, работа, коктел забава, ноќно излегување, секојдневен живот, состанување. Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Лето. Ракав : Без Ракави. Шема : Печати. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Боја : Светло Зелена, Темно Зелена, Портокалова, Црвена, Сина, Виолетова. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Женски Фустан. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : бохо фустаните за жени се изработени од полиестер, мека ткаенина, лесни и дише, ладни и удобни за носење во топло лето. Совршен Подарок : фустаните со ремени за шпагети за жени се пријателски за градник без прерамки, фустан што мора да го имате за вашата гардероба и идеален и одличен подарок за жени На Божиќ, Денот на Благодарноста, Годишнината, Роденденот. Многу Прилики : женските фустани без ракави се совршени за лето, свадба, клуб, секојдневна, роденденска забава, одмор, плажа, одмор, работа, коктел забава, ноќно излегување, секојдневен живот, состаноци. Моден Дизајн : Печатење, бохо стил, без ракави, ремени за шпагети, набразден раб, летен фустан за жени, дизајн до глуждот ги прави нозете потенки и прави да изгледате потенок. Појавување : женските фустани за забави може да се комбинираат со сандали, очила за сонце, ѓердани, обетки, влечки или високи потпетици за секојдневен и елегантен изглед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.