Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хомчи Фустан За Жени Секси Еднобоен Плоштад Спојување На Вратот Мрежест Фустан Со Долги Ракави

Хомчи Фустан За Жени Секси Еднобоен Плоштад Спојување На Вратот Мрежест Фустан Со Долги Ракави

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Половината : 90см/35.43" Колк : 100см/39.37" Ракав : 60см/23.62" Должина : 89см/35.04"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Половината : 95см/37.40" КОЛК : 105СМ/41.34" ракав : 61см/24.02" должина : 90см/35.43"големина : л сад : 8 велика Британија : 10 еу : 38 биста : 105см/41.34" половината : 100см/39.37" КОЛК : 110см/43.31" ракав : 62см/24.41" должина : 91cm/35.83"големина : xl Сад : 10 велика британија : 12 еу : 40 Биста : 110cm/43.31" половината : 105cm/41.34" Колк : 115cm/45.28" ракав : 63cm/24.80" ДОЛЖИНА : 92 CM/36.22"големина : 2xl сад : 12 велика британија : 14 Еу : 42 биста : 115см/45.28" половината : 110см/43.31" Колк : 120см/47.24" Ракав : 64см/25.20" Должина : 93см/36.61"големина : 3хл сад : 14 велика британија : 16 еу : 44 БИСТА : 120СМ/47.24" половината : 115см/45.28" колк : 125см/49.21" РАКАВ : 65см/25.59" должина : 94см/37.01"тип на шема : Печатењематеријал : имитација памук3. Погоден е за секојдневно, излегување, состаноци, забави и други прилики. Изгледа супер модерно со вашите омилени чизми и капи : вистинската големина4. Метод на перење : рачно миење во ладна вода, закачување или сушење.Дебелина : стандард1. Карактеристики. Нашите здолништа се длабоко V долги ракави тесни фитинг стилови, создавајќи стилски и изглед, и тие се дефинитивно мора да имаат стил во вашата гардероба.Ќе добиете : 1 дамски фустан сезона : Пролет, Есенска Пригода : секојдневен, дневен, датум, забава 2. Лабава, мека и еластична; има суптилна должина на сечење и го носи и чувството.Пол : Женскив : долг ракав5. Ве молиме погледнете ја табелата со големини под описот на производот пред да нарачате. Ако имате било какви прашања пред или по купувањето, ве молиме да се чувствуваат да ни ги споделите со нас .Метод на перење : рачно перење во ладна вода,висат Или сув Хомхи Фустан За Жени Секси Еднобоен Квадратен Фустан Со Спојување На Вратот Со Долг Ракав. Одговара-овој замав фустан/мини фустан/смена фустан е лесен за спарување со чизми, висока пета, сандали, закуски, хеланки, капи, ѓердан и обетки. Екс : Спарете се со капа и високи потпетици за да завршите секојдневен изглед, одличен за состанување, забава и дружење. Прилика-овој фустан со долги ракави е погоден за повеќето настани како забава, состанување, дружење, патување, одмор, враќање дома, секојдневно носење, пешачење и така натаму, и тоа е потребно парче за вашата гардероба!. Известување-тоа Е азиска големина, изберете ја вашата нормална големина за класично/опуштено вклопување и големина нагоре за лабаво вклопување. Или погледнете ја табелата со големини на сликата. Машина/рачно перење ладно и линија за сушење, пеглајте ниско доколку е потребно. Вашето среќно искуство за купување е загарантирано! Контактирајте не ако имате какви било прашања, би сакале да ви помогнеме!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.