Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Глонме Дами Колено Должина Фустан Екипажот Вратот Замав Фустани Цветни Печатење Жени Секси Лабава Долги Ракави Стил-Б 2ХЛ

Глонме Дами Колено Должина Фустан Екипажот Вратот Замав Фустани Цветни Печатење Жени Секси Лабава Долги Ракави Стил-Б 2ХЛ

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Фустан До Колена, Обични Фустани Со Линија, Фустан Со Пролетен Пад, Фустани Со Цветен Принт Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Плисиран, Џебна Боја : Како Што Е Прикажана Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Екипаж Должина на вратот : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Фустан Со Должина На Коленото Со Цветен Принт. Дизајнот На Вратот и Полите На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Плисирани Фустани, Широк Фустан Со Долги Ракави, Фустан Со Цветен Принт, Линиски Фустани, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Фустан До Колена, Пролетни Есенски Фустани, Празничен Фустан За Забави, Фустан за Лулашка. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Екипажот Вратот Коленото Должина Фустан, Долг Ракав Долг Фустан,Цветни Печати Фустан Со Џебови, Плисирани Линија Фустани, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.