Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фустани за свадбени Гости За Жени, Клиренс Моден Женски Летен Лежерен Фустан За Отворање На Цврста Вилушка Со Тркалезен Врат Без Ракави

Фустани за свадбени Гости За Жени, Клиренс Моден Женски Летен Лежерен Фустан За Отворање На Цврста Вилушка Со Тркалезен Врат

DEN 266.40
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Моден Женски Секси Летен Лежерен Кружен Врат Без Ракави Цврст Фустан За Отворање Вилушкакарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Фустан,Без Ракави ,Пуловер,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Фустан.2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврста Јака : В-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Должина На Ракавот До Глуждот Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина На Табелата : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Должина : 127см/50.00" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Должина : 128см/50.39" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см/38.58 "Должина : 129см/50.79" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102cm/40.16 "Должина : 130cm/51.18" Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 106cm/41.73 "Должина : 131cm/51.59" Материјал : Иако е Лесен, Можете Удобно Да Го Носите Прекрасниот Фустан Без Да се Грижите За Проблемот Благодарение На Висококвалитетната Ткаенина и Меката Постава. Стил : Женскиот Фустан Го Нуди Вашето Удобно Опуштено Вклопување Додека Фустанот Ќе Го Покаже Вашето Шармантно Деколте, Прекрасната Линија На Половината И Дизајнот Со Висок Струк Визуелно Ќе Ви Ги Продолжат Нозете. Одликувајќи Се : Овој Женски Секојдневен Летен Фустан Е Со Елегантен Женски Изглед И Совршено Ги Прегрнува Вашите Облини. Повод : Совршен фустан За секојдневна, летна плажа, забава, дипломирање, коктел, одмор, одмор, канцеларија, свадба, улична облека или други секојдневни активности. Широки апликации : Поклопете Го Со вашиот омилен појас, накит или високи потпетици, одлично за одење на разни забави во текот на целата година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.