Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женско момче МТВ дечко ти

Женско момче МТВ дечко ти

DEN 271.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Го сакам мојот МТВ! Враќајќи се кон оригиналната музичка телевизија, оваа графичка графичка кратка ракав MTV е совршена за обични денови надвор или лежејќи дома. Пространа, опуштена фит и прекрасна графика го прави ова задолжително за fansубителите на МТВ. Стил со соодветни шорцеви за кошарка за да се создаде крајниот сет. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Виаком, сите права се задржани. Маица за кратки ракави на МТВ за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.