Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Маици Лабави Фит Печатени Врвни Лабави Женски Маици

Женски Маици Лабави Фит Печатени Врвни Лабави Женски Маици

DEN 223.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа. Стил на дизајн : Женски Секојдневен Врвен Кошула Срце Печатење Кошула Со Краток Ракав Со Тркалезен Врат Лабава Сплетка Маица Модна Блуза Врвот ве молиме имајте предвид дека постојат мали разлики во бојата и големината поради некои неодоливи фактори Удобен материјал, погоден за различни прилики, стилски и мода ве прават попривлечни. Функција : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор, Дружење, ви дава мода и среќа. Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција. лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки изработена е од материјали,доволно издржлива за секојдневно носење, погодна за вежбање, фитнес, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Функција : обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција.лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, Без Брчки Одлични За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Состанок,Одмор, Дружење, ви даваат мода и среќа. Изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Функција : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор, Дружење, ви дава мода и среќа. Изработен е од материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција, лесна мека ткаенина за удобна женствена ,лесна за носење,без брчки. Големина : постојат многу видови на големини, можете да изберете соодветна големина на табелата со големини и нашата големина Е азиска големина. Применливи сцени : секојдневно, секојдневно носење, плажа,дом, забава, клуб, патување, пешачење. Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, хеланки за трендовски изглед во пролет ,umn и зима.Слоевит Маица Долги Ракави Жени Маичка Маица За Женска Табела : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 63cm/24.80"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 104см/40.94" рамо : 46см/18.11" ракав : 19см/7.48" должина : 67см/26.38"големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 47см/18.50" ракав : 20см/7.87" должина : 69см/27.17"големина : ххл Биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 21см/8.27" должина : 71см/27.95" големината е на малата страна И не е погодна За Секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Маици За Жени Графички Маици Гроздобер. Женски Маица Памук Мека. Блузи За Тинејџерки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.