Црвено-Бел Питбул Териер Денот На Свети Патрик внатрешна Или Надворешна Подлога

Црвено-Бел Питбул Териер Денот На Свети Патрик внатрешна Или Надворешна Подлога

DEN 183.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Внатрешна Или Надворешна Подлога 24х36 со специфични уметнички дела од питбул териер од раса. Прославете Го Денот На Свети Патрик со Овој Врата На Денот На Свети Патрик. Оваа Внатрешна Или Надворешна Подлога 24х36 е од колекцијата Богатства На Каролина Бакни ме Јас сум Ирец. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од Категоријата На Производи На Кучиња На Каролин. Надворешна Подлога За Добредојде или Тепих за Влез 24 инчи на 36 инчи Акција Назад Почувствувана Подна Подлога / Тепих / Декоративен Килим Што Е Направен и . Внатрешен Или Надворешен Тепих 24х36. Користете градинарско црево или мијалник за напојување за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Не чистете со четка. Користете Го Вакуумот на поставување на подот. Филц и Гумена Подна Подлога од Богатствата На Каролина. Совршен за употреба како тепих за трем, надворешна кујнска подлога, подлога за влезната врата, внатрешна подлога за врата или надворешна врата. Пит бул териер подароци,пит бул териер колекционерски предмети, денот на свети Патрик подароци и колекционерски предмети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.