Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Добро Ткаени Аверса Апстрактни Бранови Сина Потресени 5' 3 7 Површина Килим

Добро Ткаени Аверса Апстрактни Бранови Сина Потресени 5' 3 7 Површина Килим

DEN 1243.36
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Со класични обрасци уметнички потресени и детални геометриски дизајни кои можат да преправат простор, колекцијата Завист е дома со речиси секој модерен декор. Мекиот, светол куп е отпорен на дамки и природната подлога од јута е безбедна за сите подови. Мека, 0,35" предиво куп. Класични природни и модерни светли палети на бои. Изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен). Фрли слободен предиво. Безбедно за дрвени подови. Издржлив и лесен за чистење. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.