Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Момени Елсворт Машина Направи Полипропилен Мулти Тркач 2'3 7'6

Момени Елсворт Машина Направи Полипропилен Мулти Тркач 2'3 7'6

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Одете подалеку од традиционалните цветни мотиви со убедливиот цветен пејзаж на овој преоден тепих. Апстрактното поле за килими ги напушта конвенционалните цветни мотиви во корист на сликарските акварелни гестови, користејќи ги своите полипропиленски нишки за уметничко фаќање на сини и црвени пупки од роза на беж позадина. Помалите бели цветови ги истакнуваат поголемите цветови на разнобојната покривка на подот, исполнувајќи го мекиот синтетички килим со романтични поими. Внатрешен Килим. Произведено Во Египет. Машина Направена. 100% Полипропилен Без Подлога. Висина На Купот : 0,25".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.