Марго-Скитници-Винил

Марго-Скитници-Винил

DEN 576.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Во само три извонредни соло албуми, Марго Прајс се зацементира како сила во Американската музика и генерациски талент. На нејзините четврти Скитници со целосна должина, снимени Во Кањонот Топанга и продуцирани од Џонатан Вилсон, пејачката/текстописец претставува јасна изјава за мисијата дадена во блистеринг рокенрол. Марго Прајс има што да каже, и ништо да докаже. Марго Цена-Скитници ( ЛП) - Винил. 2023. Во само три извонредни соло албуми, Марго Прајс се зацементира како сила во Американската музика и генерациски талент. На нејзините четврти Скитници со целосна должина, снимени Во Кањонот Топанга и продуцирани од Џонатан Вилсон, пејачката/текстописец претставува јасна изјава за мисијата дадена во блистеринг рокенрол. Марго Прајс има што да каже, и ништо да докаже.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.