Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гилдан Машки Мек Стил Опремена Памучна Маица Со Кратки Ракави

Гилдан Машки Мек Стил Опремена Памучна Маица Со Кратки Ракави

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Гилдан Менс Опремени Краток Ракав Маица. Опремената маичка со кратки ракави е одлична мешавина на мода и функционалност. Менс Опремени Краток Ракав Маица. Валани раменици напред за подобро вклопување. Стилски вграден ракав. Беспрекорна двојна игла јака. Снимени вратот и рамената за издржливост. Тубуларна одговара за минимален вртежен момент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.