Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Inktastic Го Сакам Мојот Дедо Дијабетес Свест Маица

Inktastic Го Сакам Мојот Дедо Дијабетес Свест Маица

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Го Сакам Дедо Ми Маичката За Свесност За Дијабетес е совршен начин да покажете поддршка за вашите најблиски! Inktastic Го Сакам Мојот Дедо Дијабетес Свест Возрасни Маица Машки Азалеа XL. 14 ноември Е Светски Ден На Дијабетесот!. Нека знаат дека сте во оваа борба заедно!. Го Сакам Дедо Ми Маичката За Свесност За Дијабетес е совршен начин да покажете поддршка за вашите најблиски!. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. дедо сива црвена лента лек грижа заедно пријатели третман вера надеж менс возрасни облека облека маици маици.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.