Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бренд Памук Краток Ракав Маичка Црна, Средна

Бренд Памук Краток Ракав Маичка Црна, Средна

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нивното класично лого На Шимано е прикажано на памучна мека и удобна маичка. На или надвор од бродот, чувствувајте се сигурни дека го носите името Шимано.Карактеристики : - Тубуларна Конструкција-Логоспецификации На Екранот Шимано : - Големина : Средно-Материјал : 100% Памук-Боја : Црно-Тубуларна Конструкција-Логоспецификации На Екранот Шимано : - Големина : Средно-Материјал : 100% Памук-Боја : Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.