Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Инстант Порака-Сѐ уште Се Смеам На Уран-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

Инстант Порака-Сѐ уште Се Смеам На Уран-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Инстант Порака-Сѐ уште Се Смеам На Уран-Машка Графичка Маица Со Кратки Ракави-Инстант Порака е онлајн специјализирана модна продавачка за сѐ, од смешна до инспиративна печатена облека. Ние нудиме широк спектар на облека од долги ракави и опуштени маици, до лесни дуксери со француски тери, дуксери и графички пуловери за печатење. Нашите производи имаат забавна и трендовска графика кои се совршени за секоја пригода и исто така прават одлични подароци. Цврсти бои-100% памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Сите други загреани бои-50% Памук 50% Полиестер. Класично Вклопување. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјална Стока За Инстант Порака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.