Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарно Злато Каратно Бело Злато Срце Кубна Цирконија И Дијамантски Прстен

Примарно Злато Каратно Бело Злато Срце Кубна Цирконија И Дијамантски Прстен

DEN 560.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој романтичен прстен зборува за обемот на вашата вечна љубов. Изработен од 14 каратно бело злато овој прстен е украсен со кубен цирконски камен во форма на срце од 7 мм И дијаманти За јасност I2 за шармантна привлечност. Овој прстен е достапен во големина на прст 7.Метална Тежина : 1,14 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2ммринг Големина : 7стоун Детали : Тип : Кубен Цирконијабиртхстоун Месец : Април Боја : Бела Боја : Фацетед Облик : Срцева Големина : 7ммквантитет : 1 поставување накит : детали за дијаманти : Јасност : I2color : I-Jcut : Facetedshape : Тркалезна Големина : 1,6 Mmweight : 0,034 Cttwquanty : 2 поставување накит : prongy Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Кубна Цирконија, Дијамант.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.