Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Накит 10к Жолто Злато Мини Кит Опашка Висок лак И Фиксна Кауција Приврзок

Накит 10к Жолто Злато Мини Кит Опашка Висок лак И Фиксна Кауција Приврзок

DEN 3118.56
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис на производот Материјал : Примарна Чистота : 10кматеријал : Примарен : Златен Материјал : Примарна Боја : ГАРАНТИРАНО Жолто 10к Злато, Автентицирано со Печат од 10к. Бесплатна Стандардна Испорака во САД. Направено со БРИЛИЈАНТНА Изработка. Кавга Слободен Враќа. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.