Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесен Милграин Половина Круг Бенд Големина 13.5

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесен Милграин Половина Круг Бенд Големина 13.5

DEN 4463.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вечен како и вашата наклонетост кон него/неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг/сопруга. Обликуван од 10 каратно жолто злато, оваа лесна лента широка 3 мм има рабови од милгрин за совршен изглед. Оваа полукружна лента е достапна во големина на прст 13,5. Метална Тежина : 1,75 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Милграин Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.