Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Одговара На Големината На Бендот 9

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Одговара На Големината На Бендот 9

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Вечен како и вашата наклонетост кон него/неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг/сопруга. Моден од 10 каратно жолто злато, оваа лента за удобност широка 6 мм има рабови од милгрин за совршен изглед. Оваа полукружна лента е достапна во големина на прст 9. Метална Тежина : 6,3 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Милграин Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.