Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Стерлинг Сребрена Нхл Хокеј Логоарт 6во Официјален Лиценциран Вашингтон Капиталс Мал Цтр Жица Бангл

Стерлинг Сребрена Нхл Хокеј Логоарт 6во Официјален Лиценциран Вашингтон Капиталс Мал Цтр Жица Бангл

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

6 во Долг Тип На производ : Накит Тип На Накит : Нараквици Материјал : Примарен : Стерлинг Сребрен Материјал : Примарна Боја : Бел Материјал : Примарна Чистота : 925 лиценциран Од : Нхлиценцирана Организација : Вашингтон Капиталс Логоарт Нхл Вашингтон Капиталс Стерлинг Сребрена Жица Бангл Нараквица : нхл накит Од Логоартхајли полиран Финишбанглмерки 6"Вашингтон Капиталс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.