Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Време и време женски патент до качулка

Време и време женски патент до качулка

DEN 273.28
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Поврати во класика - Худи. Овој пат и Tru Hoodie е совршено слојно парче за вашиот обичен ансамбл. Ноќите на плажа или раните утрински часови со качулка ве одржуваат пријатни и удобни. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. аспиратор со влечење. Затворање на преден патент. Предни џебови. Ребрести манжетни и полите. 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Housенска поштеда на качулка од време и TRU.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.