Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дуксери За Жени Трендовски Долг Ракав Личност Кул Писмо Мачка Уво Качулка Џемпер Врвот

Дуксери За Жени Трендовски Долг Ракав Личност Кул Писмо Мачка Уво Качулка Џемпер Врвот

DEN 102.24
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Материјал : Полиестер. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : печатење букви. Должина на ракавот : Долг ракав. Стил : Мода,Секојдневен. Вклучете : 1 Компјутер Дуксер Јакна Женски Дуксери Дуксери Дуксери Жени Со Дизајн Женски Туника Дуксериизирај табела : . Големина : С Биста : 88см/34,65" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 57,5 см/22,64" Должина : 57см/22,44"Големина : М Биста : 92см/36,22" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 58см/22,83" Должина : 58см/22,83"Големина : Л Биста : 96см/37,80" рамо : 45см/17,72" ракав : 58,5 см/23,03" должина : 59см/23,23"големина : xl биста : 100см/39,37" рамо : 46см/18,11" ракав : 59см/23,23" должина : 60см/23,62"големина : xxl биста : 104см/40.94" рамо : 47см/18.50" ракав : 59.5 см/23.43" должина : 61см/24.02" ● совпадна колокација со Вашите Омилени панталони, фармерки и така натаму. ①Материјал Е Изработен Од Убави Квалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. €Големина}Забележете Дека Големината На Овој Фустан Ќе Биде Малку Помала.Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.