Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Мода Јакна Со Цврста Качулка Џеб Со Патент Дуксер Палто Со Долги Ракави

Женска Мода Јакна Со Цврста Качулка Џеб Со Патент Дуксер Палто Со Долги Ракави

DEN 527.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женска Мода Јакна Со Цврста Качулка Џеб Со Патент Дуксер Палто Со Долги Ракави Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Специфики на предметот : Сезона : Пролет/Fall Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : џебови должина На Облека : должина На Долги Ракави : Долга Јака : Тип На Качулка : Цврст Стил : Дневна/Секојдневна Силуета : Лабава Што добивате : 1 Х Функција На Палто : Л специјална долга јакна со качулка. л изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. јас Качулка, долг ракав, лабава. Л Погоден за секојдневно/секојдневно носење. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Size USEUBust Sleeve Length XXXL1040104cm/40.94"58cm/22.83"70cm/27.56"Size : XXXLUS : 10 EU : 40 Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 58cm/22.83"Length : 70cm/27.56" Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07" Ракав : 53см/20.87" Должина : 65см/25.59" Големина : М САД : 5 ЕУ : 35 БИСТА : 88см/34.65" Ракав : 54см/21.26" Должина : 66см/25.98" Големина : Л САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" РАКАВ : 55cm/21.65" должина : 67cm/26.38" големина : xl сад : 8 еу : 38 биста : 96cm/37.80" РАКАВ : 56cm/22.05" должина : 68cm/26.77" големина : xxl Сад : 9 еу : 39 биста : 100cm/39.37" ракав : 57cm/22.44" ДОЛЖИНА : 69cm/27.17" големина : xxxl Сад : 10 еу : 40 биста : 104cm/40.94" ракав : 58cm/22.83" Должина : 70cm/27.56" големина : Xxxxl сад : 11 еу : 41 Биста : 108cm/42.52" Ракав : 59 CM/23.23" должина : 71см/27.95" Големина : хххххл сад : 12 еу : 42 биста : 112см/44.09" ракав : 60см/23.62" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35". Материјал : Полиестер. Пакетот вклучува : 1пц јакна. Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријател и соработници. Нов моден дизајн, Многу популарен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.