Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женскиот Шампион Powerblend® Zip Hoodie Црн XL

Женскиот Шампион Powerblend® Zip Hoodie Црн XL

DEN 206.72
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Powerblend® Целосна Патент Хаубата има модерно вклопување во меко, четкано руно. Чувајте топло во ова пријатно руно. Безбедната хауба за влечење помага да се задржат елементите надвор. Целосен преден патент за дополнителна покриеност и топлина. Практичните странични џебови нудат лесно складирање. Идеален за активности на отворено, како Што Е одење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.