Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Фустан Дозвола Дозвола Макси Фустани За Жени Обични Модни Жени Линија Одблесокот Гроздобер Фустан Bowknot Матурска Замав Краток Ракав Полка Точка Печатење Пар

Женски Фустан Дозвола Дозвола Макси Фустани За Жени Обични Модни Жени Линија Одблесокот Гроздобер Фустан Bowknot Матурска Замав

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Добредојдовте ВО ЈУПАОПОН, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ЈУПАОПОНЈУПАОПОН е професионален моден бренд кој се фокусира на модната женска облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода.Содржина на пакетот : Женски Шифон Фустан X 1 Floral Dresswing Dress Mini Dresscute Dressbabydoll Фустан Со Долги Ракави Сарафан Женски Фустани Со Туникаплажа Фустани За Женитеобични Фустани За Жениполка Точка Фустан За Женскипролет Свадба Гостин Фустан За Свадба Женски Фустан СО Долги Ракави ЗА Свадба ГОСТИН П & AQ1 : Дали овој симпатичен фустан е верен на големината?А1 : Да, тоа е точно на големината.П2 : каков материјал од овој женски фустан за бебиња?А2 : Изработен од 95%Полиестер+5%Спандекс, многу мек и пријателски за кожата материјал, пријатен и удобен.П3 : Дали ќе се намали или избледи?А3 : имавме направено тест и ветивме дека нема да се намали или избледи по миењето.П4 : дали има лош мирис или ве чеша?А4 : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша, не грижете се.П5 : дали е иста боја како на сликата?А5 : се трудиме најдобро да направиме боја е иста со нашите кошули, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ.П6 : како да го исчистите?А6 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење.Забелешки : Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот. Ако сакате широка облека, нарачајте облека за една големина поголема. Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.Измијте ги одделно од другите бои за облека за прв пат, а потоа измијте ги во вода под 30 степени.Предлог големина : S(US4-6), M(US8-10), L(US12-14), XL(US16-18), XXL (US18-20)Секси фустан без грб е погоден за секоја пригода во пролет и лето, погоден е и за совпаѓање на набраздениот фустан е шик и елегантен. Дизајниран со расипано слоевито обвиткано деколте и долги ракави со балон.Супер симпатична и убава мини фустан со возбуда трим и замав полите, тоа е задолжително фустан во вашата гардероба.Течен фустан со долги ракави е погоден за плажа, на отворено, забава, коктел, дневно слободно време, одмор, свадба, клуб, состанок.Длабок V-врат, отворен грб, висок струк, течен фустан за бебиња, набразден украс, цветен принт, долги ракави, швајцарска точка, шифон фустан. Слаткиот шифон фустан ве прави многу елегантни и убави. жените фустани дозвола под 1 10. фустани за жени. летни фустани за жени. фустани за жени плус големина. плус големина летни фустани. летни фустани за жени дозвола под 1 10.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.