Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Летни Фустани За Жени Лабава Забава Цврсто Тркалезно Деколте Должина На Глуждот Мини Фустан Со Долги Ракави Црна 4XL

Женски Летни Фустани За Жени Лабава Забава Цврсто Тркалезно Деколте Должина На Глуждот Мини Фустан Со Долги Ракави Црна 4XL

DEN 319.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Шудагенг Женски Летни Фустани За Жени Лабава Забава Цврсто Тркалезно Деколте Должина На Глуждот Мини Фустан Со Долги Ракави Црна 4 XL. *Ве Молиме,Не Само Упатете го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Полиестеркол : Црна Големина : Хххххлс Должина На Ракавот : Долги Ракави Должина : Должина На Глуждот Стил На Фустан : Минијатура : Тркалезна Шема На Деколте : Цврста. Внимание : Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери. Внимание Ако Размислување, Благодарам. Ќе ви се допадне разновидноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен летен фустан на плажа или да ги носите како фустан за покривање костим за капење и да доживеете ултра брзо сушење вискоза во акција. Забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани. Тоа е удобно лесен и неверојатно мек за да го надополни убавото време. Без разлика дали сте прекрасно големи, мали n ситни, или некаде помеѓу, ќе најдете одлично прикривање на плажа со кратки ракави од нашата палета од пет големини. Прекрасната завеса и лабавото удобно вклопување ја надополнуваат речиси секоја форма на телото. Нашите жени батик прикривања беа произведени со употреба на метод на боја со потекло од уникатен, па кога талкате на сонце, вашиот фустан веднаш ќе се истакне како сосема поинаков. женски фустани; летни фустани за жени 2023; фустани за жени 2023; венчаници за гости за жени; фустани; пролетни фустани за жени 2023; бел фустан жени; матурски фустан; нг фустани;.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.